Real – Katy Evans

Date
cze, 16, 2016

real-okladka„Real” spod pióra Katy Evans to pierwszy tom bestsellerowej serii z gatunku new adult, która w Polsce zaczęła ukazywać się nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc i wśród Internautów zbiera niezwykle pozytywne opinie. Czy rzeczywiście „pochłania, zniewala, rozpala i uzależnia…” jak głosi tekst z tyłu okładki?

Remington ”Tajfun” Tate może poszczycić się niezwykle złą reputacją i to nie tylko jako bokser podziemnej ligi. Natomiast Brooke Dumas jest początkującą rehabilitantką o łagodnym usposobieniu, ale nie pozbawioną pasji. Jak to się stało, że się spotkali, poznali i połączyło ich coś znacznie więcej niż tylko czysta chemia?

Pierwszym na co zwróciłam uwagę była okładka. Jej szata graficzna nie przypomina tych typowych, w które ubierana jest erotyka, a mimo to niczego nie ukrywa. Niezwykle też podoba mi się projekt okładki drugiej części, noszącej tytuł „Mine”, ale o tym nieco później, ponieważ książka dopiero ma się pojawić w sprzedaży. Samo wydanie również należy do tych lepszej jakości – skrzydełka, świetne rozplanowanie tekstu i miniaturki grafik umieszczone na początku rozdziałów.

Bohaterów Katy Evans stworzyła cudownych – wzbudzają w czytelnikach skrajne emocje, ich losy śledzi się z zapartym tchem, wciąż ma się ochotę na więcej i więcej. Natomiast łącząca ich relacja?To nawet nie pożar, a wybuch supernowej! On niesamowicie przystojny, zaborczy, pociągający – jest niczym lew, jak określa go Brooke. Ona pełna łagodności, ale nie pozbawiona zacięcia i pasji. Uzupełniają się idealnie. Ta historia to jednak nie tylko romans. Pisarce w doskonały sposób udało się wykreować cały, niezwykle realistyczny świat nielegalnych walk oraz problemów z jakimi zmagają się Remington. i Brooke.

„Real” to świetnie napisana powieść, w której nie zabraknie mocnych wrażeń. Katy Evans w doskonały sposób, niemalże od razu, udało się przyciągnąć uwagę czytelnika i nie wypuścić go ze swoich objęć aż do ostatnich stron. Szczerze przyznam, że bez reszty dałam się porwać powieści. Jest przynajmniej tak samo dobra jak „Piękna katastrofa” spod pióra Jamie McGuire, a może nawet nieco lepsza…

Książkę oczywiście serdecznie wszystkim polecam i to tym razem nie tylko zagorzałym wielbicielkom gatunku new adult. Dawno tak bardzo nie spodobał mi się żaden tego typu tytuł, a czytam ich całkiem sporo. Katy Evans pokazała na co ją stać i stworzyła wspaniałą, niezwykłą, niesamowicie wciągającą powieść. Nie mogę już doczekać się kontynuacji, która według planów wydawniczych powinna ukazać się z końcem czerwca.

Dziękuję!

bookmaster-logo2

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

8 komentarzy

 1. Odpowiedz

  RosieTheWorld

  17 czerwca 2016

  Po porównaniu do Pięknej katastrofy od razu przeszła mi na to ochota 😀

  • Odpowiedz

   Vicky

   17 czerwca 2016

   Mnie “Piękna katastrofa” – dosłownie – uratowała jak leżałam w szpitalu.

 2. Odpowiedz

  tosiaantonina

  17 czerwca 2016

  Dla tego brzucha na okładce bym przeczytała 😀

 3. Odpowiedz

  Dorota Ka

  17 czerwca 2016

  Wiesz, ostatnio czytałam new adult i nie byłam zbytnio zachwycona, ale dla tej książki mogę spróbować jeszcze raz z tym gatunkiem. Ta okładka jest naprawdę świetnie trafiona, niby nie jest tu golizna a jednak działa ;D

  • Odpowiedz

   Vicky

   17 czerwca 2016

   Tu jest jak ze wszystkim – trzeba trafić na coś dobrego, bo jeśli czytasz jak leci to łatwo się zniechęcić.

 4. Odpowiedz

  Beti

  16 czerwca 2016

  Wzięłam udział w book tourze z tym tytułem i już się nie mogę doczekać kiedy książka będzie u mnie!

  • Odpowiedz

   Vicky

   16 czerwca 2016

   Również bardzo długo na nią czekałam, mam nadzieję, że “Mine” uda mi się przeczytać szybciej 🙂

 5. Odpowiedz

  nieperfekcyjnie.pl

  16 czerwca 2016

  Bardzo intryguje mnie ta historia, zatem na pewno dam jej szansę. 🙂

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Mara Dyer: Przemiana – Hodkin Michelle

W krainie legend – gra na spostrzegawczość

Marriage Toxin ♥ TOMY #01 – #02

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły