Real – Katy Evans

Date
cze, 16, 2016

real-okladka„Real” spod pióra Katy Evans to pierwszy tom bestsellerowej serii z gatunku new adult, która w Polsce zaczęła ukazywać się nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc i wśród Internautów zbiera niezwykle pozytywne opinie. Czy rzeczywiście „pochłania, zniewala, rozpala i uzależnia…” jak głosi tekst z tyłu okładki?

Remington ”Tajfun” Tate może poszczycić się niezwykle złą reputacją i to nie tylko jako bokser podziemnej ligi. Natomiast Brooke Dumas jest początkującą rehabilitantką o łagodnym usposobieniu, ale nie pozbawioną pasji. Jak to się stało, że się spotkali, poznali i połączyło ich coś znacznie więcej niż tylko czysta chemia?

Pierwszym na co zwróciłam uwagę była okładka. Jej szata graficzna nie przypomina tych typowych, w które ubierana jest erotyka, a mimo to niczego nie ukrywa. Niezwykle też podoba mi się projekt okładki drugiej części, noszącej tytuł „Mine”, ale o tym nieco później, ponieważ książka dopiero ma się pojawić w sprzedaży. Samo wydanie również należy do tych lepszej jakości – skrzydełka, świetne rozplanowanie tekstu i miniaturki grafik umieszczone na początku rozdziałów.

Bohaterów Katy Evans stworzyła cudownych – wzbudzają w czytelnikach skrajne emocje, ich losy śledzi się z zapartym tchem, wciąż ma się ochotę na więcej i więcej. Natomiast łącząca ich relacja?To nawet nie pożar, a wybuch supernowej! On niesamowicie przystojny, zaborczy, pociągający – jest niczym lew, jak określa go Brooke. Ona pełna łagodności, ale nie pozbawiona zacięcia i pasji. Uzupełniają się idealnie. Ta historia to jednak nie tylko romans. Pisarce w doskonały sposób udało się wykreować cały, niezwykle realistyczny świat nielegalnych walk oraz problemów z jakimi zmagają się Remington. i Brooke.

„Real” to świetnie napisana powieść, w której nie zabraknie mocnych wrażeń. Katy Evans w doskonały sposób, niemalże od razu, udało się przyciągnąć uwagę czytelnika i nie wypuścić go ze swoich objęć aż do ostatnich stron. Szczerze przyznam, że bez reszty dałam się porwać powieści. Jest przynajmniej tak samo dobra jak „Piękna katastrofa” spod pióra Jamie McGuire, a może nawet nieco lepsza…

Książkę oczywiście serdecznie wszystkim polecam i to tym razem nie tylko zagorzałym wielbicielkom gatunku new adult. Dawno tak bardzo nie spodobał mi się żaden tego typu tytuł, a czytam ich całkiem sporo. Katy Evans pokazała na co ją stać i stworzyła wspaniałą, niezwykłą, niesamowicie wciągającą powieść. Nie mogę już doczekać się kontynuacji, która według planów wydawniczych powinna ukazać się z końcem czerwca.

Dziękuję!

bookmaster-logo2

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Nie zapomnij zostawić swojego linka w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

8 komentarzy

 1. Odpowiedz

  nieperfekcyjnie.pl

  16 czerwca 2016

  Bardzo intryguje mnie ta historia, zatem na pewno dam jej szansę. 🙂

 2. Odpowiedz

  Beti

  16 czerwca 2016

  Wzięłam udział w book tourze z tym tytułem i już się nie mogę doczekać kiedy książka będzie u mnie!

  • Odpowiedz

   Vicky

   16 czerwca 2016

   Również bardzo długo na nią czekałam, mam nadzieję, że “Mine” uda mi się przeczytać szybciej 🙂

 3. Odpowiedz

  Dorota Ka

  17 czerwca 2016

  Wiesz, ostatnio czytałam new adult i nie byłam zbytnio zachwycona, ale dla tej książki mogę spróbować jeszcze raz z tym gatunkiem. Ta okładka jest naprawdę świetnie trafiona, niby nie jest tu golizna a jednak działa ;D

  • Odpowiedz

   Vicky

   17 czerwca 2016

   Tu jest jak ze wszystkim – trzeba trafić na coś dobrego, bo jeśli czytasz jak leci to łatwo się zniechęcić.

 4. Odpowiedz

  tosiaantonina

  17 czerwca 2016

  Dla tego brzucha na okładce bym przeczytała 😀

 5. Odpowiedz

  RosieTheWorld

  17 czerwca 2016

  Po porównaniu do Pięknej katastrofy od razu przeszła mi na to ochota 😀

  • Odpowiedz

   Vicky

   17 czerwca 2016

   Mnie “Piękna katastrofa” – dosłownie – uratowała jak leżałam w szpitalu.

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Bałtyk, przewodnik dla dużych i małych

Dobble

Kasane ♥ TOMY #05 – #07

Not Cinderella’s Type

Najpopularniejsze Opowiadania


 • Broken Visions

  Broken Visions

  Zbliżała się wiosna, czas kwitnących wiśni, ale w tym roku było wyjątkowo chłodno i deszczowo. Sayuri odnosiła wrażenie, że to najgorszy dzień jej życia. Właściwie, …Czytaj dalej »
 • Kropla Łez

  Kropla Łez

  Siedziałam skulona na podłodze, w rogu pokoju. Plecami opierałam się o zimną ścianę. Czułam się tak cholernie samotna, jak nigdy dotąd. Przez całe swoje życie …Czytaj dalej »
 • Akademia

  Akademia

  Nie miałam ochoty tu być. Nigdy nie chciałam znaleźć się w tej szkole, ale mój ojciec miał na ten temat inne zdanie. Akademia wojskowa, według …Czytaj dalej »
 • Jak w Bajce

  Jak w Bajce

  Stałam przed budynkiem mojej nowej szkoły. Był środek marca, a ja dopiero teraz miałam zacząć drugi semestr. Liceum imienia świętego Franciszka samo w sobie nie …Czytaj dalej »
 • Muzyka Duszy

  Muzyka Duszy

  Królestwo Hanaji Dannae wtuliła twarz w dłonie cicho łkając. Złote włosy, które sięgały jej niemal bioder, falistą kaskadą opadały teraz na skuloną postać, niczym kurtyna …Czytaj dalej »
 • Deja Vu

  Deja Vu

  Rozdział I Czuł jej strach. Wiedział, że to jego się bała. Dobrze. Tak właśnie powinno być. Siedziała na otomanie, w białej, sięgającej ziemi, koszuli nocnej. …Czytaj dalej »
 • Pieśń Księżyca

  Pieśń Księżyca

  Na niebie jasno świeciło słońce. Nie zasnuwały go żadne chmury, dzięki czemu widać było aż pięć z siedmiu księżyców Dareshi. Niewielu śmiałków zapuszczało się tak …Czytaj dalej »