Rutyna pielęgnacyjna w stylu S-beauty z kosmetykami marki Garnier

Date
kwi, 12, 2024
s-beauty

Czym jest S-beauty?

Trend Scandinavian Beauty, czyli Skandynawskie Piękno, to podejście do makijażu i pielęgnacji skóry, które podkreśla minimalizm, naturalność i świadomość ekologiczną. Styl ten jest ściśle związany z wartościami prostoty i natury, które są wpisane w kulturę skandynawską. Podkreśla używanie czystych i naturalnych składników, które są cenione za wysoką jakość i korzyści dla środowiska.

Produkty w ramach tego trendu są zaprojektowane tak, aby zapewniać intensywne nawilżenie i chronić barierę skórną, co odzwierciedla potrzebę walki z surowymi, suchymi zimami skandynawskimi. Styl makijażu jest bardzo naturalny i niewymagający, mający na celu podkreślenie, a nie zakrywanie urody, z naciskiem na osiągnięcie świeżej, promiennej cery. Osiąga się to dzięki produktom do pielęgnacji skóry, które ją odżywiają, i subtelnej kosmetyce, która podkreśla naturalne piękno. Ważna jest tutaj również ochrona skóry przed szkodliwymi promieniami UV. 

Trend Scandinavian Beauty promuje nie tylko czystą estetykę w zakresie piękna, ale również w jego wpływie na środowisko, co sprawia, że jest atrakcyjny dla osób ceniących zrównoważony rozwój i wartości ekologiczne.

Kosmetyki, które znalazły się w Box’ie 

Płyn micelarny z Witaminą Cg 

Opis producenta: Płyn micelarny z Witaminą Cg od Garnier to produkt idealny dla matowej i zmęczonej cery, który skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia pozostawiając cerę pełną blasku.

Vitamin C Super Serum na przebarwienia z Witaminą C 

Opis producenta: Serum redukujące przebarwienia Garnier Vitamin C Serum zapewnia efekt gładkiej, ujednoliconej cery pełnej zdrowego blasku, wyraźnie zmniejszając przebarwienia i wyrównując koloryt.

Rozświetlający fluid na dzień z filtrem SPF50+ nadający blask

Opis producenta: Lekki fluid na dzień Garnier Vitamin C nadaje skórze blasku, łączy w sobie rozświetlającą moc witaminy C* z filtrem SPF50+ o bardzo wysokim stopniu ochrony. Natychmiast po aplikacji skóra jest bardziej promienna i chroniona przed promieniowaniem UVB oraz krótkim i długim promieniowaniem UVA, co pomaga zapobiegać oznakom fotostarzenia, między innymi przebarwieniom.

Rozświetlający fluid z SPF50 do twarzy niewidoczny

Opis producenta: Lekki, niewidoczny fluid na dzień Garnier VItamin C łączący rozświetlającą moc witaminy C* z filtrem SPF50+ o bardzo wysokim stopniu ochrony. Natychmiast po aplikacji skóra jest chroniona przed szkodliwym działaniem promieniowania UVB oraz krótkiego i długiego promieniowania UVA. Dzięki temu pomaga zapobiegać pierwszym oznakom fotostarzenia takim jak na przykład przebarwienia skórne.

Odżywcza maska do włosów Banana Hair Food 

Opis producenta: Delikatna konsystencja Banana Hair Food i owocowy zapach sprawiają, że aplikacja maski jest czystą przyjemnością!

Odżywczy szampon do bardzo suchych włosów Banana Hair Food

Opis producenta: Delikatna konsystencja Banana Hair Food i owocowy zapach sprawiają, że aplikacja szamponu jest czystą przyjemnością!

#garnier #skincare #VitaminC #haircare #sbeauty  @garnierpolska

Słyszałyście już kiedyś o trendzie S-beauty? Znacie pokazane przeze mnie kosmetyki Garniera? Chętnie poczytam Wasze komentarze! 

Wpis powstał we współpracy z Pure Beauty.

Przeczytaj również:

Serum Vitamin C – mój hit od Garniera! 

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

11 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Ania

  17 kwietnia 2024

  Garnier to świetna marka, także polecam !

 2. Odpowiedz

  Anna

  15 kwietnia 2024

  Skandynawskie podejście do pielęgnacji bardzo mi odpowiada. Świetnie, że kosmetyki Garnier wpisują się w ten trend.

 3. Odpowiedz

  Olka

  15 kwietnia 2024

  Lubię produkty tej marki. Osobiście głównie sięgam po szampony, odżywki i maski do włosów. Pod kątem zapachów – absolutny sztos!

 4. Odpowiedz

  Gosia B

  15 kwietnia 2024

  Lubię kosmetyki z wit. C i tę firmę, więc na pewno spróbuję któregoś z produktów.

 5. Odpowiedz

  Angela

  14 kwietnia 2024

  Jeszcze nie miała okazji zapoznać się z tą serią od Garniera, dlatego będę musiała nadrobić to.

 6. Odpowiedz

  Irena

  14 kwietnia 2024

  Nie słuszałam jeszcze o S-BEAUTY, ale podoba mi się założenie tej metody. Minimalizm i naturalność. Cenię to!

 7. Odpowiedz

  Martyna K.

  12 kwietnia 2024

  Kosmetyki tej marki za każdym razem są genialne. Dziękuję za polecenie tych nowości, na pewno też takie są.

  • Odpowiedz

   Vicky

   13 kwietnia 2024

   Polecam szczególnie serum z witaminą C – to mój tegoroczny hit!

   • Odpowiedz

    Sisters92

    17 kwietnia 2024

    Tym bardziej więc również dziękuję za jego polecenie.

 8. Odpowiedz

  zaczytanamarzycielka8

  12 kwietnia 2024

  O nie wiedziałam jeszcze nigdzie tej serii od Garniera. Uwielbiam takie kosmetyki do twarzy chętnie się nimi zainteresuje 😉

  • Odpowiedz

   Vicky

   12 kwietnia 2024

   To serum z witaminą C jest prawdziwym hitem 🙂

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Mara Dyer: Przemiana – Hodkin Michelle

W krainie legend – gra na spostrzegawczość

Marriage Toxin ♥ TOMY #01 – #02

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły