Jesteś tylko moja – Meredith Wild

Date
lut, 04, 2016

 

haker1Niekiedy w życiu bywa tak, że dwójkę zupełnie różnych, nie pasujących do siebie osób przyciąga jakaś tajemnicza siła. Wszystko mówi im, że nie mogą bez siebie żyć. Taką właśnie historię znaleźć można w książce Meredith Wild noszącej tytuł „Jesteś tylko moja”.

Erica Hathaway marzy o tym by rozwinąć swój portal społecznościowy o modzie. Na to jednak potrzebne są fundusze, którymi dziewczyna nie dysponuje. Postanawia poszukać inwestorów, a jednym z nich okazuje się być przystojny i arogancki Blake Landon. Mężczyzna przywykł do tego, że dostaje to czego chce, a w tym momencie pragnie właśnie Ericy. Tylko czy dziewczyna przypadkiem nie ma na ten temat odmiennego zdania?

Meredith Wild w swojej książce postanowiła wykorzystać doskonale wszystkim miłośnikom gatunku znany, utarty schemat. Fabule jednak dodała nieco smaku sprawiając, że jej bohaterowie zachowują się niekiedy w sposób nieprzewidywalny. Cała historia natomiast została dobrze opowiedziana. Pisarce udało się również skonstruować ciekawe, trzymające poziom dialogi, co prawdę mówiąc rzadko się w romantycznych powieściach zdarza.

Burze hormonów, szczypta erotyki, zazdrość, romantyczne chwile – w tytule „Jesteś tylko moja” nie zabrakło żadnego z tych elementów. Brakuje w nim jednak szczypty oryginalności. Elementu dzięki któremu można by było powiedzieć, że książka Meredith Wild jest wyjątkowa. Niestety, mimo że dobrze napisana i niczego jej nie brakuje, nie posiada też niczego co jakoś specjalnie wyróżniałoby ją na tle innych, podobnych lektur.

Erica i Blake to bohaterowie z charakterem. Ich historię czyta się niewymuszenie i z przyjemnością. Powieść jest wielowątkowa, akcja podąża w szybkim tempie, a czytelnik nie ma czasu na nudę. Z pewnością Autorce nie można zarzucić braku talentu literackiego. Mimo że każdy doskonale będzie wiedział do czego ostatecznie dąży fabuła, to i tak pochłonie książkę w ekspresowym tempie, nawet nie zdając sobie sprawy, że ledwie zaczął czytać, a już znalazł się na ostatniej stronie.

„Jesteś tylko moja” to tytuł, który z przyjemnością mogę polecić nie tylko miłośnikom gatunku, ale również osobom, które mają ochotę od czasu do czasu sięgnąć po jakiś romans. Wydaje mi się, że tacy czytelnicy będą powieścią Meredith Wild zachwyceni. Mimo że lektura nie zaskakuje, to jednak można spędzić z nią kilka niezwykle przyjemnych chwil.

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję wydawnictwu Burda

burdalogo

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Zdejmij z nieba księżyc – Kristan Higgins

W krainie legend – gra na spostrzegawczość

Odrodzona jako czarny charakter w grze Otome ♥ TOMY #08 – #09

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły