wilk

Date
sie, 18, 2010

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Nie zapomnij zostawić swojego linka w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

0 Comments

 1. Odpowiedz

  Soko

  7 marca 2012

  Agata niestety bez ofiary kilku psów ludzie nie umieją sobie otworzyć oczu na to, co się dzieje – gdyby więcej przeżywało, niż ginęło, to podejrzewam że nikt by się tym nie przejął na tyle, by traktować to jako materiał zdjęciowy.

 2. Odpowiedz

  Agata

  30 stycznia 2012

  Jaki biedny pies:( W oczach strach, przerażenie. Jaki stres:(
  Mam nadzieję, że przeżył. A człowiek, który zrobił to zdjęcie, powinien był pomóc temu psu:(

 3. Odpowiedz

  kasia

  8 stycznia 2012

  a jakby tego calego mysliwego wsadzic na lancuch a wokol wpuscic wilki to co by zrobil??

 4. Odpowiedz

  Wilczyca

  10 grudnia 2011

  Tradycja ? Kto ją wymyślił człowiek o inteligenci termosu ? Gratuluję.
  Co zrobicie jak nie będziecie mieli broni i będziecie stać na przeciw rozwścieczonego wilka ?
  Mi nie żal ludzi, bardziej martwie się o zwierzęta !
  Ludzie to nie ludzie, nie zwierzęta a potwory !

 5. Odpowiedz

  Wika ;]

  23 listopada 2011

  “muwie dwa razy” – po pierwsze mówię pisze się prze “ó” po drugie o co Ci chodzi ? Bo jedziesz równo, a może tak kultura Kasiu ? 🙂 Rozumiem twoje oburzenie ale to są tradycje i tego nie zmienisz nie zależnie jakimi słowami 🙂

 6. Odpowiedz

  ilza

  22 listopada 2011

  ja pierdole!!! to chore !!!! jak można znęca się tak nad zwierzętami!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????

 7. Odpowiedz

  kasia

  9 października 2011

  zawsze coś musicie zrobić tym biednym zwierzętom normalnie nie powinno być was na tej planecie żadnych wkurwiających ludi czyli na całej planecie muwie dwa razy bo wy nie rozumiecie jesteście chorymi czubkami i koniec nikt tego nie zmieni

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Dom w Riverton – Kate Morton

Odjechane jednorożce 

SPY X FAMILY ♥ TOMY #07 – #10

Not Cinderella’s Type

Najpopularniejsze Opowiadania


 • Deja Vu

  Deja Vu

  Rozdział I Czuł jej strach. Wiedział, że to jego się bała. Dobrze. Tak właśnie powinno być. Siedziała na otomanie, w białej, sięgającej ziemi, koszuli nocnej. …Czytaj dalej »
 • Broken Visions

  Broken Visions

  Zbliżała się wiosna, czas kwitnących wiśni, ale w tym roku było wyjątkowo chłodno i deszczowo. Sayuri odnosiła wrażenie, że to najgorszy dzień jej życia. Właściwie, …Czytaj dalej »
 • Akademia

  Akademia

  Nie miałam ochoty tu być. Nigdy nie chciałam znaleźć się w tej szkole, ale mój ojciec miał na ten temat inne zdanie. Akademia wojskowa, według …Czytaj dalej »
 • Córka Demona

  Córka Demona

  Gabriela nie bawiła się dobrze. Wieczór okazał się kompletną porażką. Jarek z którym tutaj przyszła pewnie teraz wymiotował gdzieś w kącie. Czemu właściwie się z …Czytaj dalej »
 • Kropla Łez

  Kropla Łez

  Siedziałam skulona na podłodze, w rogu pokoju. Plecami opierałam się o zimną ścianę. Czułam się tak cholernie samotna, jak nigdy dotąd. Przez całe swoje życie …Czytaj dalej »
 • Black & White

  Black & White

  Nastały ciężkie czasy. Z powodu globalnego ochłodzenia, które rozpoczęło się około 2030 roku ludzie zaczęli głodować. Na Ziemi wyczerpało się większość źródeł energii. W 2045 …Czytaj dalej »
 • Muzyka Duszy

  Muzyka Duszy

  Królestwo Hanaji Dannae wtuliła twarz w dłonie cicho łkając. Złote włosy, które sięgały jej niemal bioder, falistą kaskadą opadały teraz na skuloną postać, niczym kurtyna …Czytaj dalej »