Masza i Niedźwiedź – Księga zabaw

Date
mar, 29, 2015

ACKOLMASHA01_MaszaCV_NEW.inddCzy znacie już genialny, rosyjski serial animowany „Masza i Niedźwiedź”? Bajka opowiada o małej, nieznośnej dziewczynce, która zaprzyjaźniła się z dużym misiem (weteranem cyrkowej areny). Film jest pełen humoru i ciepła oraz przygód przy których nie sposób się nudzić. Jeśli jeszcze o nim nie słyszeliście, najwyższy czas go obejrzeć, a ja chciałabym zaprezentować Wam książeczkę dla dzieci – „Masza i Niedźwiedź, księga zabaw”, która niedawno ukazała się nakładem wydawnictwa Egmont.

Książeczka zaczyna się od krótkiej historyjki, później pojawiają się kolorowanki i różnego rodzaju łamigłówki. Zadania są zarówno banalnie łatwe jak i nieco trudniejsze. W środku zostały wczepione dwie osobne kartki z naklejkami z serialu. Tytuł zawiera w sumie 32 strony dobrej zabawy, w broszurowym, ale całkiem dobrej jakości i bardzo kolorowym wydaniu. Dla pięcioletniej dziewczynki „księga zabaw” nadawała się idealnie – dziecko jest nią zachwycone.

Księgę zabaw Maszy i Niedźwiedzia serdecznie polecam wszystkim rodzicom. Jeżeli jeszcze nie znacie serialu animowanego, to najwyższy czas to nadrobić – od pewnego czasu emitowany jest w polskiej telewizji. Natomiast sama książeczka to niezawodny sposób na nudę i wiele chwil dobrej zabawy w towarzystwie wesołych, animowanych bohaterów. To jedna z tych bajek, które można oglądać wspólnie z pociechami, ponieważ podobają się nie tylko maluchom, ale bez problemu oczarować potrafią również dorosłych.

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuje wydawnictwu Egmont

egmont

29 marca 2015

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Nie zapomnij zostawić swojego linka w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

3 komentarze

 1. Odpowiedz

  Fenko

  29 marca 2015

  Bo zacznę żałować, że nie jestem rodzicem 😀

 2. Odpowiedz

  Irena Bujak (Bujaczek)

  29 marca 2015

  Filmik jest świetny, a książeczkę kupię bratanicy w odpowiednim czasie na pewno 😉

 3. Odpowiedz

  Iwona

  20 marca 2016

  Sympatyczna bajeczka 🙂

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Bałtyk, przewodnik dla dużych i małych

Dobble

Kasane ♥ TOMY #05 – #07

Not Cinderella’s Type

Najpopularniejsze Opowiadania


 • Black & White

  Black & White

  Nastały ciężkie czasy. Z powodu globalnego ochłodzenia, które rozpoczęło się około 2030 roku ludzie zaczęli głodować. Na Ziemi wyczerpało się większość źródeł energii. W 2045 …Czytaj dalej »
 • Pieśń Księżyca

  Pieśń Księżyca

  Na niebie jasno świeciło słońce. Nie zasnuwały go żadne chmury, dzięki czemu widać było aż pięć z siedmiu księżyców Dareshi. Niewielu śmiałków zapuszczało się tak …Czytaj dalej »
 • Deja Vu

  Deja Vu

  Rozdział I Czuł jej strach. Wiedział, że to jego się bała. Dobrze. Tak właśnie powinno być. Siedziała na otomanie, w białej, sięgającej ziemi, koszuli nocnej. …Czytaj dalej »
 • Akademia

  Akademia

  Nie miałam ochoty tu być. Nigdy nie chciałam znaleźć się w tej szkole, ale mój ojciec miał na ten temat inne zdanie. Akademia wojskowa, według …Czytaj dalej »
 • Córka Demona

  Córka Demona

  Gabriela nie bawiła się dobrze. Wieczór okazał się kompletną porażką. Jarek z którym tutaj przyszła pewnie teraz wymiotował gdzieś w kącie. Czemu właściwie się z …Czytaj dalej »
 • Kropla Łez

  Kropla Łez

  Siedziałam skulona na podłodze, w rogu pokoju. Plecami opierałam się o zimną ścianę. Czułam się tak cholernie samotna, jak nigdy dotąd. Przez całe swoje życie …Czytaj dalej »
 • Broken Visions

  Broken Visions

  Zbliżała się wiosna, czas kwitnących wiśni, ale w tym roku było wyjątkowo chłodno i deszczowo. Sayuri odnosiła wrażenie, że to najgorszy dzień jej życia. Właściwie, …Czytaj dalej »