Wygraj: “Tajemnice Prowincji”

Date
lis, 10, 2016

Czy Justyna znajdzie prawdziwe i dojrzałe uczucie? Jaki wpływ na nią i mieszkańców prowincji będą miały rozwiązane zagadki i ujawnione tajemnice?

Ponieważ niebawem planuję świętować pierwszy milion odwiedzin bloga, przygotowałam dla Was kilka niewielkich konkursów. W pierwszym z nich wygrać można powieść “Tajemnice Prowincji” spod pióra Joanny Jurgała-Jureczki.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać książkę? To bajecznie proste! W komentarzu pod spodem napisz w jaki sposób (po raz pierwszy) trafiłaś / trafiłeś na mojego bloga?

Dodatkowo dla osoby, której uda się wysłać na maila vicky@miye.eu screena z równym milionem odsłon przewidziana została nagroda specjalna – pakiet pięciu kryminałów z wydawnictwa Czarna Owca.

Do rozdania tym razem mam tylko jeden egzemplarz. Serdecznie zapraszam do zabawy!

REGULAMIN

1. Konkurs przeznaczony jest dla osób z adresem korespondencyjnym na terenie Polski.

2. Będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage lub / i profil google+. Możesz także (ale nie musisz) podzielić się konkursowym postem.

3. Konkurs trwa od dzisiaj (10 listopada) do czwartku, 17 listopada.

4. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Należy pamiętać, żeby przy zostawianiu komentarza podać prawidłowy adres mailowy (nie trzeba go ujawniać!).

5. Za wysyłkę nagród odpowiada właścicielka bloga miye.eu.flowers-098 (2)

6. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

7. W przypadku gdy laureat w ciągu dwóch tygodni nie poda swoich danych korespondencyjnych, nagroda przepada.

POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

11 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Edyta Ch.

  17 listopada 2016

  Widzę, że nie jestem sama…trafiłam na Twojego bloga dzięki konkursowi. To było dość dawno, dlatego nie pamiętam szczegółów, ale zostałam, z czego się cieszę 🙂

 2. Odpowiedz

  Michał

  17 listopada 2016

  Na twojego bloga trafiłem niby przypadkiem, chociaż jednak wydaje mi się, że nie do końca tak było.
  Jako, że jestem zapalonym książkoholikiem lubię szukać informacji na temat książek – zarówno nowości, jak i tych wydanych już jakiś czas temu.
  W tym celu przeglądam liczne strony internetowe, czytam recenzje i odwiedzam blogi. Szukam pozycji, które mnie zainteresują i które sprawią, że zapamiętam lekturę na długo.
  Przeglądając jeden z blogów (niestety nie pamiętam już jego nazwy), po prawej stronie znalazłem odnośnik ‘lista blogów jakie odwiedzam’, na drugiej pozycji widniał właśnie twój blog 🙂 Muszę przyznać, że gdyby nie ciekawa nazwa pewnie bym tu nie zajrzał (w większości nazw, znaleźć można powtarzające się słowa książka, książkoholik, czytać i wszystkie ich odmiany).
  Natomiast gdy jako pierwszą zobaczyłem recenzję książki ,,Hobbit” byłem już pewien, że będę tu częstym gościem 😉
  Jak widać piszesz w tak ciekawy sposób, że mężczyźni również tu zaglądają 🙂

  Pozdrawiam
  Michał

 3. Odpowiedz

  Agnieszka Monika

  17 listopada 2016

  Pierwszy raz trafiłam na Twojego bloga 20 czerwca. Zamieściłam wtedy komentarz po postem konkursowym, w którym można było wygrać jeden z dwóch egzemplarzy książki „Nie pozwól mi odejść” 🙂 Przeglądając posty na Google+ natrafiłam na info o konkursie organizowanym na blogu, w którym postanowiłam wziąć udział 🙂 I tak oto jestem 🙂

 4. Odpowiedz

  Rose

  16 listopada 2016

  Ja trafiłam na Twojego bloga ładnych parę lat temu, zachęcona opowiadaniem ‘Chabrowa Róża’ lub ‘Córka Demona’ (już nie pamiętam, które czytałam jako pierwsze), które publikowałaś na Nastku ) Opowiadania pojawiały się w częściach i pamiętam, że z niecierpliwością wyczekiwałam kolejnych fragmentów. Potem trafiłam na bloga. Pamiętam, że na początku wyglądał zupełnie inaczej 🙂 W każdym razie uwielbiam tu wracać i ponownie czytać niektóre opowiadania, z nadzieja, że pojawią się nowe 😉

 5. Odpowiedz

  Ada

  16 listopada 2016

  Na fejsbuniu jakiś fanpage udostępnił informację o konkursach. 🙂

 6. Odpowiedz

  WiktoriaCzytaRazemZWami

  16 listopada 2016

  Wydaje mi się że trafiłam tutaj przez fanpage bloga. Ogromnie się z tego cieszę 😀 Na pewno zostanę na długo. 😀

 7. Odpowiedz

  m. prudaczuk

  16 listopada 2016

  Na Twojego bloga trafiłam dzięki konkursowi i widzę, że na dłuuugo tu zostanę 🙂

 8. Odpowiedz

  dalaya

  15 listopada 2016

  Na twojego bloga trafiłam przez opowiadanie “Irytujące marzenie”, które zamieściłaś na jakiejś stronce na q i tak oto, twoje opowiadania mnie tak wciągnęły, że zostałam stałym bywalcem pod kilkoma nickami ^-^

 9. Odpowiedz

  Lady Blue

  14 listopada 2016

  Muszę przyznać, że na Twojego bloga trafiłam właśnie dzięki temu konkursowi, ale przejrzałam kilka Twoich recencji, które okazały się bardzo ciekawe i mam zamiar zostać tu dłużej :):):)

 10. Odpowiedz

  Roberta

  14 listopada 2016

  Z tego co pamiętam to trafiłam na twojego bloga pierwszy raz przez przypadek. Na jakimś blogu skomentowałaś wpis i tak jakoś zainteresował mnie i chciałam zobaczyć czy masz swojego bloga i o czym. A teraz przyznaje się, trafilam na bloga, bo zobaczyłam informacje o konkursie

  • Odpowiedz

   Vicky

   14 listopada 2016

   I pozytywnie 🙂 Po to właśnie jest zorganizowany!

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Anne ze Złotych Iskier – Lucy Maud Montgomery

W krainie legend – gra na spostrzegawczość

Karuzela – Sergio Rossi i Agnese Innocente

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły