Konkurs: Kod gorączki

Date
gru, 17, 2016

“Kod gorączki” to niecierpliwie wyczekiwany przez fanów prequel bestsellerowej serii “Więzień labiryntu”, która zawładnęła wyobraźnią czytelników na całym świecie. Miłośnicy tej serii wciąż mają wiele pytań i wciąż mnóstwo niewiadomych. Wszystko zostanie ujawnione w najnowszej powieści Jamesa Dashnera.

Z okazji Świąt do wygrania 3 egzemplarze książki “Kod gorączki” od wydawnictwa Papierowy Księżyc!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać książkę? W komentarzu pod spodem napisz “zgłaszam się” i wyślij mi na maila vicky@miye.eu projekt bałwanka. Im głupszy, tym lepszy – nagradzana będzie nie sztuka jako taka, a najfajniejszy pomysł. Może to być zdjęcie odręcznie wykonanego rysunku, może być rysunek w Paincie (lub innym programie), może być lepianka z plasteliny, a może u kogoś już leży śnieg – cokolwiek Ci przyjdzie do głowy.

Dodatkowo dla osoby, której uda się wysłać na maila vicky@miye.eu screena z równym milionem odsłon przewidziana została nagroda specjalna – pakiet pięciu kryminałów z wydawnictwa Czarna Owca.

Serdecznie zapraszam do zabawy!

REGULAMIN

1. Konkurs przeznaczony jest dla osób z adresem korespondencyjnym na terenie Polski.

2. Będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage lub / i profil google+. Możesz także (ale nie musisz) podzielić się konkursowym postem.

3. Konkurs trwa od dzisiaj (17 grudnia) do soboty, 31 grudnia.

4. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Należy pamiętać, żeby przy zostawianiu komentarza podać prawidłowy adres mailowy (nie trzeba go ujawniać!).

5. Za wysyłkę nagród odpowiada właścicielka bloga miye.eu, sponsorem nagród jest wydawnictwo Papierowy Księżyc.flowers-098 (2)

6. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

7. W przypadku gdy laureat w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników nie poda swoich danych korespondencyjnych, nagroda przepada.

POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!

Nagrody otrzymują:

Wagabunda

Drusilla

 Lilka

Serdeczne gratulacje!

Ps. Przepraszam Was za tak długi czas oczekiwania na wyniki, ale: 1. parę osób wysłało maile bez zgłoszenia się pod postem (przykro mi, jest to równoznaczne z dyskwalifikacją) 2. niektóre zgłoszenia powpadały do spamu i musiałam ich poszukać 3. nie wszystkie maile były podpisane. 

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

12 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Werka

  9 stycznia 2017

  Kiedy wyniki?;)

  • Odpowiedz

   Vicky

   9 stycznia 2017

   Niestety kilka osób nie zwróciło uwagi na to, żeby podpisać maile i teraz czekam na ich odpowiedź.

 2. Odpowiedz

  Wagabunda

  30 grudnia 2016

  Zgłaszam się ^^ i już lecę słać maila 😉

 3. Odpowiedz

  chloris

  29 grudnia 2016

  Zglaszam sie

 4. Odpowiedz

  Lilka

  27 grudnia 2016

  Zgłaszam się, a mail już wysłany 🙂

 5. Odpowiedz

  Vicky

  27 grudnia 2016

  Kochani! Przypominam, że nie wystarczy wysłać maila! Potrzebny jest jeszcze komentarz ze zgłoszeniem!

 6. Odpowiedz

  Drusilla

  26 grudnia 2016

  Zgłaszam się i już podsyłam maila 🙂

 7. Odpowiedz

  Natalia Z

  21 grudnia 2016

  Chyba tym razem nie dla mnie, ale nie mówię jej nie do końca 😉

 8. Odpowiedz

  Bookendorfina Izabela Pycio

  21 grudnia 2016

  Bardzo fajna konkursowa nagroda, prequel jeszcze nie wpadł w moje ręce, a i córcia chętnie przeczyta. 🙂

 9. Odpowiedz

  Sylwka S.

  19 grudnia 2016

  Bardzo ciekawy konkurs 🙂

 10. Odpowiedz

  Sekrety Sukcesu

  18 grudnia 2016

  KOD będzie chyba słowem kończącego się dziś tygodnia 😉

  • Odpowiedz

   Vicky

   18 grudnia 2016

   Mam tylko nadzieję, że w pozytywnym, apolitycznym znaczeniu 🙂

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Dom w Riverton – Kate Morton

Wsiąść do Pociągu: Europa

SPY X FAMILY ♥ TOMY #07 – #10

Not Cinderella’s Type

Najpopularniejsze Opowiadania


 • Black & White

  Black & White

  Nastały ciężkie czasy. Z powodu globalnego ochłodzenia, które rozpoczęło się około 2030 roku ludzie zaczęli głodować. Na Ziemi wyczerpało się większość źródeł energii. W 2045 …Czytaj dalej »
 • Akademia

  Akademia

  Nie miałam ochoty tu być. Nigdy nie chciałam znaleźć się w tej szkole, ale mój ojciec miał na ten temat inne zdanie. Akademia wojskowa, według …Czytaj dalej »
 • Deja Vu

  Deja Vu

  Rozdział I Czuł jej strach. Wiedział, że to jego się bała. Dobrze. Tak właśnie powinno być. Siedziała na otomanie, w białej, sięgającej ziemi, koszuli nocnej. …Czytaj dalej »
 • Muzyka Duszy

  Muzyka Duszy

  Królestwo Hanaji Dannae wtuliła twarz w dłonie cicho łkając. Złote włosy, które sięgały jej niemal bioder, falistą kaskadą opadały teraz na skuloną postać, niczym kurtyna …Czytaj dalej »
 • Jak w Bajce

  Jak w Bajce

  Stałam przed budynkiem mojej nowej szkoły. Był środek marca, a ja dopiero teraz miałam zacząć drugi semestr. Liceum imienia świętego Franciszka samo w sobie nie …Czytaj dalej »
 • Broken Visions

  Broken Visions

  Zbliżała się wiosna, czas kwitnących wiśni, ale w tym roku było wyjątkowo chłodno i deszczowo. Sayuri odnosiła wrażenie, że to najgorszy dzień jej życia. Właściwie, …Czytaj dalej »
 • Pieśń Księżyca

  Pieśń Księżyca

  Na niebie jasno świeciło słońce. Nie zasnuwały go żadne chmury, dzięki czemu widać było aż pięć z siedmiu księżyców Dareshi. Niewielu śmiałków zapuszczało się tak …Czytaj dalej »