Konkurs z “Anatomią obcości”

Date
sie, 17, 2016

Anika jest dziwadłem. Mieszaniną mrocznych myśli, diabolicznych planów i – jeśli wierzyć plotkom – wampirzego DNA. Ponadto jej ojciec pochodzi z Rumunii. W istocie Anika jest pełna jadu jak potrawka z pająka. Ale chwilowo to ukrywa, żeby zachować swoją pozycję towarzyską. Jeden fałszywy krok i Becky Vilhauer, najpopularniejsza dziewczyn w szkole, zamieni jej życie w piekło.

Przez przypadek dostałam od wydawnictwa dwa egzemplarze “Anatomii obcości”, a ponieważ książka bardzo przypadła mi do gustu, jednym z nich postanowiłam podzielić się z Wami.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać książkę? To bajecznie proste! W komentarzu pod spodem napisz, którą książkę z opisywanych przeze mnie w 2016 roku najbardziej chciałabyś / chciałbyś przeczytać.

REGULAMIN

1. Konkurs przeznaczony jest dla osób z adresem korespondencyjnym na terenie Polski.

2. Będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage lub / i profil google+. Możesz także (ale nie musisz) podzielić się konkursowym postem.

3. Konkurs trwa od dzisiaj (17 sierpnia) do soboty, 27 sierpnia.

4. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Należy pamiętać, żeby przy zostawianiu komentarza podać prawidłowy adres mailowy (nie trzeba go ujawniać!).

5. Za wysyłkę nagród odpowiada właścicielka bloga miye.eu.flowers-098 (2)

6. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

7. W przypadku gdy laureat w ciągu dwóch tygodni nie poda swoich danych korespondencyjnych, nagroda przepada.

POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Nie zapomnij zostawić swojego linka w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

6 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Rose

  17 sierpnia 2016

  Zgłaszam się 🙂 najchętniej przeczytałabym DRIVEN – K. Bloomberg 🙂

 2. Odpowiedz

  MamaTysia

  17 sierpnia 2016

  Ja też z chęcią wezmę udział 🙂 Moa bajka to fantasy, a że jeszcze nie wpadła mi ręce, to wybrałabym “Wilki Lokiego” K. Armstrong i M. Marr

 3. Odpowiedz

  Drusilla

  21 sierpnia 2016

  Najbardziej marzy mi się przeczytanie “Kochając Pana Danielsa” <3

 4. Odpowiedz

  ZjadamSkarpety

  22 sierpnia 2016

  Zgłaszam się. Na chwilę obecną najbardziej kuszące wydają mi się Wyśnione miejsca. Może to ta okładka, może zaś sam zarys fabuły, ale całość wydaje się być naprawdę fascynująca. Chyba nic bardziej nie zachęca do lektury niż dobra, intrygująca historia.

 5. Odpowiedz

  Nigrum

  25 sierpnia 2016

  Zgłaszam się . Poczytałam sobie nieco Twoich wpisów i zaintrygowała mnie książka “Taniec w ogniu ” Josephine Angelini . Wiem , że to druga część 🙂 “Próba ognia” również znajdzie się w mojej biblioteczce.
  Podobają mi się książki mieszczące w sobie nie jeden świat , a wiele jego odsłon , podróże między nimi , magię i brawurowych bohaterów. Kiedy świat , ten nasz , wydaję się smutny , dobrze jest sięgnąć po taką literaturę . Każdy ma prawo chociaż na chwilę stać się kimś innym , swoja alternatywną wersją , może właśnie czarownicą? Jednak cieszę się , że tylko na papierze. 😉
  Zapowiada się ogniście 😉

 6. Odpowiedz

  Vicky

  5 września 2016

  Tym razem książkę otrzymuje Zjadamskarpety 🙂 Serdecznie gratuluję, a po powrocie z urlopu postaram się przygotować kolejny konkurs.

Leave a comment

Najnowsze Patronaty


 • nevermore
 • Fragile Heart
 • Wiedźmy Kijowa

Ostatnie Recenzje

Największy blef to jedna z najbardziej udanych książek o pokerze

Dobble

Yuri to moja praca! ♥ TOMY #01 – #02

Not Cinderella’s Type

Najpopularniejsze Opowiadania


 • Broken Visions

  Broken Visions

  Zbliżała się wiosna, czas kwitnących wiśni, ale w tym roku było wyjątkowo chłodno i deszczowo. Sayuri odnosiła wrażenie, że to najgorszy dzień jej życia. Właściwie, …Czytaj dalej »
 • Pieśń Księżyca

  Pieśń Księżyca

  Na niebie jasno świeciło słońce. Nie zasnuwały go żadne chmury, dzięki czemu widać było aż pięć z siedmiu księżyców Dareshi. Niewielu śmiałków zapuszczało się tak …Czytaj dalej »
 • Kropla Łez

  Kropla Łez

  Siedziałam skulona na podłodze, w rogu pokoju. Plecami opierałam się o zimną ścianę. Czułam się tak cholernie samotna, jak nigdy dotąd. Przez całe swoje życie …Czytaj dalej »
 • Deja Vu

  Deja Vu

  Rozdział I Czuł jej strach. Wiedział, że to jego się bała. Dobrze. Tak właśnie powinno być. Siedziała na otomanie, w białej, sięgającej ziemi, koszuli nocnej. …Czytaj dalej »
 • Akademia

  Akademia

  Nie miałam ochoty tu być. Nigdy nie chciałam znaleźć się w tej szkole, ale mój ojciec miał na ten temat inne zdanie. Akademia wojskowa, według …Czytaj dalej »
 • Córka Demona

  Córka Demona

  Gabriela nie bawiła się dobrze. Wieczór okazał się kompletną porażką. Jarek z którym tutaj przyszła pewnie teraz wymiotował gdzieś w kącie. Czemu właściwie się z …Czytaj dalej »
 • Muzyka Duszy

  Muzyka Duszy

  Królestwo Hanaji Dannae wtuliła twarz w dłonie cicho łkając. Złote włosy, które sięgały jej niemal bioder, falistą kaskadą opadały teraz na skuloną postać, niczym kurtyna …Czytaj dalej »