Art & Soul – Brittainy C. Cherry

Date
sie, 11, 2016

art&soulJedna nierozważna decyzja może odmienić całe nasze życie. Jednak to czy poddamy się czy będziemy iść naprzód, wbrew wszelkim przeszkodom, zależy tylko od nas. Każdy może odnaleźć swoje własne szczęście i przeciwstawić się przeciwnością losu. 

Gdy Aria zachodzi w nieplanowaną ciążę wszyscy zwracają się przeciwko niej, a całe jej życie pogrąża się w mroku. W tym samym czasie Levi przeprowadza się do ojca, który porzucił go parę lat wcześniej. Mimo wyraźnego braku zainteresowania ze strony mężczyzny chłopak pragnie, by powstała między nimi rodzinna więź. Zarówno Aria jak i Levi mają morze swoich własnych problemów, czy jednak istnieje możliwość by pomogli sobie nawzajem?

Pisarka próbuje udowodnić, że najpiękniejszy rodzaj miłości to taka zrodzona z bólu. Mimo że sama mam nieco innego przekonania, to jednak Brittainy C. Cherry sprawiła, że niemal jej uwierzyłam. „Art & Soul” to piękna, głęboka powieść przepełniona żalem, smutkiem, ale również i miłością, która przynosi radość i ukojenie.

Sztuka i muzyka stanowią doskonałe tło dla burzliwej, wielowątkowej fabuły powieści. Książka została pięknie napisana, a przedstawiona w niej historia jest pełna emocji, które wpływają również na czytelnika. Trudno pozostać wobec niej obojętnym. Dodatkowo wszystkie wydane w Polsce książki Brittainy C. Cherry mają niesamowite, dopasowane do siebie szatą graficzną okładki, zostały świetnie przetłumaczone, a ich wydania są niezwykle dopracowane. Papierowy egzemplarz wywarł na mnie niezwykle pozytywne wrażenie.

Zakochałam się w prozie, w fabule, w bohaterach, w sposobie pisania i przedstawiania myśli, w stworzonym przez pisarkę świecie. Powieść wywołała we mnie mieszane uczucia – smutek, żal, ale i radość. To słodko-gorzka historia, w której jednak nie zmieniłabym ani jednego zdania. To historia o przyjaźni, miłości, bólu i trudnych decyzjach, o stereotypach, dojrzewaniu i wszystkim tym co wiąże się z prawdziwym życiem. To nie baśń, a jednak nieco ją przypomina. Książka jest doskonała – od pierwszych do ostatnich stron.

Muszę przyznać, że marzyłam o przeczytaniu „Art & Soul” i być może to wpłynęło na moją ocenę powieści, ale Brittainy C. Cherry ani odrobinę mnie nie zawiodła. W jej twórczości wciąż pozostaję zakochana i liczę, że jeszcze niejednokrotnie będę miała okazję przeczytać książki spod pióra pisarki. Polecam!

Dziękuję!

BookMaster.com.pl

Książka Art & Soul

Książka Art & Soul
Nowa powieść autorki Kochając pana Danielsa
W szkole średniej byłam młodą, niepozorną artystką. Nie zauważano mnie. Pomijano. Olewano. Teraz jestem Arią Watson… Tą dziewczyną.
Jedna zła decyzja i zostałam zauważona – przypięto mi etykietkę puszczalskiej

 

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Nie zapomnij zostawić swojego linka w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

1 Comment

 1. Odpowiedz

  Magia Słowa

  12 sierpnia 2016

  Muszę. Ją. Mieć.

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Cień w żarze – Jennifer L. Armentrout

Odjechane jednorożce 

Twisted-Wonderland. Zdarzenia w Heartslabyulu

Not Cinderella’s Type

Najpopularniejsze Opowiadania


 • Deja Vu

  Deja Vu

  Rozdział I Czuł jej strach. Wiedział, że to jego się bała. Dobrze. Tak właśnie powinno być. Siedziała na otomanie, w białej, sięgającej ziemi, koszuli nocnej. …Czytaj dalej »
 • Black & White

  Black & White

  Nastały ciężkie czasy. Z powodu globalnego ochłodzenia, które rozpoczęło się około 2030 roku ludzie zaczęli głodować. Na Ziemi wyczerpało się większość źródeł energii. W 2045 …Czytaj dalej »
 • Broken Visions

  Broken Visions

  Zbliżała się wiosna, czas kwitnących wiśni, ale w tym roku było wyjątkowo chłodno i deszczowo. Sayuri odnosiła wrażenie, że to najgorszy dzień jej życia. Właściwie, …Czytaj dalej »
 • Muzyka Duszy

  Muzyka Duszy

  Królestwo Hanaji Dannae wtuliła twarz w dłonie cicho łkając. Złote włosy, które sięgały jej niemal bioder, falistą kaskadą opadały teraz na skuloną postać, niczym kurtyna …Czytaj dalej »
 • Córka Demona

  Córka Demona

  Gabriela nie bawiła się dobrze. Wieczór okazał się kompletną porażką. Jarek z którym tutaj przyszła pewnie teraz wymiotował gdzieś w kącie. Czemu właściwie się z …Czytaj dalej »
 • Kropla Łez

  Kropla Łez

  Siedziałam skulona na podłodze, w rogu pokoju. Plecami opierałam się o zimną ścianę. Czułam się tak cholernie samotna, jak nigdy dotąd. Przez całe swoje życie …Czytaj dalej »
 • Akademia

  Akademia

  Nie miałam ochoty tu być. Nigdy nie chciałam znaleźć się w tej szkole, ale mój ojciec miał na ten temat inne zdanie. Akademia wojskowa, według …Czytaj dalej »