Art & Soul – Brittainy C. Cherry

Date
sie, 11, 2016

art&soulJedna nierozważna decyzja może odmienić całe nasze życie. Jednak to czy poddamy się czy będziemy iść naprzód, wbrew wszelkim przeszkodom, zależy tylko od nas. Każdy może odnaleźć swoje własne szczęście i przeciwstawić się przeciwnością losu. 

Gdy Aria zachodzi w nieplanowaną ciążę wszyscy zwracają się przeciwko niej, a całe jej życie pogrąża się w mroku. W tym samym czasie Levi przeprowadza się do ojca, który porzucił go parę lat wcześniej. Mimo wyraźnego braku zainteresowania ze strony mężczyzny chłopak pragnie, by powstała między nimi rodzinna więź. Zarówno Aria jak i Levi mają morze swoich własnych problemów, czy jednak istnieje możliwość by pomogli sobie nawzajem?

Pisarka próbuje udowodnić, że najpiękniejszy rodzaj miłości to taka zrodzona z bólu. Mimo że sama mam nieco innego przekonania, to jednak Brittainy C. Cherry sprawiła, że niemal jej uwierzyłam. „Art & Soul” to piękna, głęboka powieść przepełniona żalem, smutkiem, ale również i miłością, która przynosi radość i ukojenie.

Sztuka i muzyka stanowią doskonałe tło dla burzliwej, wielowątkowej fabuły powieści. Książka została pięknie napisana, a przedstawiona w niej historia jest pełna emocji, które wpływają również na czytelnika. Trudno pozostać wobec niej obojętnym. Dodatkowo wszystkie wydane w Polsce książki Brittainy C. Cherry mają niesamowite, dopasowane do siebie szatą graficzną okładki, zostały świetnie przetłumaczone, a ich wydania są niezwykle dopracowane. Papierowy egzemplarz wywarł na mnie niezwykle pozytywne wrażenie.

Zakochałam się w prozie, w fabule, w bohaterach, w sposobie pisania i przedstawiania myśli, w stworzonym przez pisarkę świecie. Powieść wywołała we mnie mieszane uczucia – smutek, żal, ale i radość. To słodko-gorzka historia, w której jednak nie zmieniłabym ani jednego zdania. To historia o przyjaźni, miłości, bólu i trudnych decyzjach, o stereotypach, dojrzewaniu i wszystkim tym co wiąże się z prawdziwym życiem. To nie baśń, a jednak nieco ją przypomina. Książka jest doskonała – od pierwszych do ostatnich stron.

Muszę przyznać, że marzyłam o przeczytaniu „Art & Soul” i być może to wpłynęło na moją ocenę powieści, ale Brittainy C. Cherry ani odrobinę mnie nie zawiodła. W jej twórczości wciąż pozostaję zakochana i liczę, że jeszcze niejednokrotnie będę miała okazję przeczytać książki spod pióra pisarki. Polecam!

Dziękuję!

BookMaster.com.pl

Książka Art & Soul

Książka Art & Soul
Nowa powieść autorki Kochając pana Danielsa
W szkole średniej byłam młodą, niepozorną artystką. Nie zauważano mnie. Pomijano. Olewano. Teraz jestem Arią Watson… Tą dziewczyną.
Jedna zła decyzja i zostałam zauważona – przypięto mi etykietkę puszczalskiej

 

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

1 Comment

  1. Odpowiedz

    Magia Słowa

    12 sierpnia 2016

    Muszę. Ją. Mieć.

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Mara Dyer: Przemiana – Hodkin Michelle

W krainie legend – gra na spostrzegawczość

Marriage Toxin ♥ TOMY #01 – #02

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły