Miasto Macek #08

Date
lut, 23, 2017

Miasto Macek (oryginalnie „The Crawling City” czyli dosłownie „Pełzające Miasto”) to nowy, świetny projekt w grimdark’owym klimacie rodem z opowiadań Lovecrafta, ale jednocześnie z pełnią uroku mang shoujo. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia!

Amatorskie (moje) tłumaczenie

autorzy:

www.patreon.com/paroro

www.patreon.com/merryweather

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

3 komentarze

 1. Odpowiedz

  BrokenVision

  1 marca 2017

  Wredniak nie narysował w tym tygodniu komiksu. 🙁 Wrzucił tylko Arta(fajnego bo fajnego, ale nawet nie związanego z Crawling City).

 2. Odpowiedz

  Kremciowata

  23 lutego 2017

  Hmmm…dziwny ten komiks xD Jednak bardzo podoba mi się kreska <3 😀
  W ogóle widzę obok, że czytasz właśnie zakazane życzenie…czekam na recenzję <3 Ja tę książkę skończyłam dziś i niesamowicie mi się spodobała 😀
  Buziaki :*
  pomiedzy-wersami.blogspot.com

  • Odpowiedz

   Miye

   23 lutego 2017

   Miałam zaległą “Diabolikę” bo z jakiejś przyczyny nie dostałam przedpremierowego e-booka, tylko od razu papier przez co dopiero teraz kończę ją czytać, ale “Zakazane życzenie” będzie zaraz po niej.

   Komiks oparty jest na świecie Lovecrafta dlatego może wydawać się nieco dziwny. Jego puentą natomiast jest fakt, że Aria (główna bohaterka) zupełnie do tego świata nie pasuje.

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Córka z Grecji – Soraya Lane

W krainie legend – gra na spostrzegawczość

Odrodzona jako czarny charakter w grze Otome ♥ TOMY #08 – #09

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły