Wygraj pakiet kolorowanek!

Date
cze, 11, 2016

Tym razem zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie z modowymi kolorowankami. Do wygrania jeden pakiet składający się z dwóch książeczek do kolorowania. Pozostałe, widoczne na zdjęciu kolorowanki, do wygrania na portalu DuzeKa.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać pakiet? To bardzo proste! W komentarzu pod spodem napisz dlaczego Twoim zdaniem warto odwiedzić Paryż!

Serdecznie zapraszam do zabawy!

REGULAMIN

1. Konkurs przeznaczony jest dla osób z adresem korespondencyjnym na terenie Polski.

2. Będzie mi bardzo miło, jeżeli polubisz mój fanpage.

3. Konkurs trwa od dzisiaj (11 czerwca) do soboty, 18 czerwca.

4. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Należy pamiętać, żeby przy zostawianiu komentarza podać prawidłowy adres mailowy.

5. Za wysyłkę nagród odpowiada właścicielka bloga miye.eu.flowers-098 (2)

6. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

7. W przypadku gdy laureat w ciągu dwóch tygodni nie poda swoich danych korespondencyjnych, nagroda przepada.

POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

8 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Vicky

  22 czerwca 2016

  Tym razem nagroda przypadnie Joannie za niezwykle oryginalne powody 🙂 Kolejny konkurs już trwa, a szykuje się jeszcze następny.

 2. Odpowiedz

  Kolorowanki do druku

  18 czerwca 2016

  Warto pojechać do Paryża, żeby poczuć jak pięknie jest w Polsce. Jak już odhaczycie Wieżę Eiffla przepchacie się przez Luwr i wypijecie kawkę na jakimś ładnym placyku to docenicie spokój i przestrzeń, której w Paryżu niestety nie ma. Miasto jest bez wątpienia piękne, ale tak zatłoczone i chaotyczne, że miłośnicy spokoju nie mają szans się tam odnaleźć…

 3. Odpowiedz

  dalaya

  16 czerwca 2016

  hmm, cóż, niedawno czytałam książkę “Pieczęć ognia”, która bardzo mi się spodobała. Akcja rozgrywała się w Paryżu, od tamtego momentu, miasto samo w sobie mnie zainteresowało i chociażby dlatego chciałabym je zobaczyć.
  Z pewnością ciekawie jest również w paryskim Disneylandzie ^-^
  Są również różne atrakcje tj Notre Dame, Wieża Eiffla czy Luwr , ale ja nie jestem dość zainteresowana nimi, żeby specjalnie z tego powodu wyjeżdżać do Paryża, natomiast zawsze chciałam spróbować Creme caramel, Crepes i podobno bardzo dobrego paryskiego wina 🙂
  pozdrawiam

 4. Odpowiedz

  catmarcy

  16 czerwca 2016

  Dlaczego warto odwiedzić Paryż? Jest wiele powodów:
  •wieża Eiffla, która chyba nigdy nikomu się nie znudzi
  •przepiękna katedra Notre-Dame
  •bardzo aktualne Euro 2016, sama nie lubię piłki nożnej, ale to chyba każdy chciałby zobaczyć 😉
  •kawiarenki ♥
  •ciekawe muzea, np. Luwr
  •no i oczywiście marzenie z dzieciństwa: DISNEYLAND ♥
  E-mail: marcelinanina@interia.pl

 5. Odpowiedz

  Dominik Walk

  12 czerwca 2016

  A, co mi szkodzi 🙂

  Polubione? Wyskoczyło mi to w znajomych i fp
  Dlaczego? Pierwsza opcja katedra notre-dame, bo sam jestem brzydki jak dzwonnik. Po drugie i najważniejsze, kto by nie chciał leżeć pod Łukiem Triumfalnym i czytać książek w taką pogodę!?

  Pozdrawiam Cię W a.k.a Miye ^^
  Dominik

  • Odpowiedz

   Vicky

   22 czerwca 2016

   Dominik to dlatego, że FB ma taką nową, fajną opcję, że z fanpage nie musisz zaczynać od zera, tylko od razu przygarniasz znajomych. Dawno nic nie wygrałeś w secretumowych konkursach i czy widziałeś, że Reystone wydaje nową książkę? ^^

 6. Odpowiedz

  Joanna Krystyna Radosz

  12 czerwca 2016

  Dlaczego warto odwiedzić Paryż? Akurat oglądam mecz Euro 2016, więc pierwszy powód nasuwa się sam – bo w tym momencie trwa tam święto piłki. I nawet jeżeli człowiek nie lubi piłki, to trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi świątecznej atmosfery 🙂 Poza tym Paryż jest piękny o każdej porze roku, tamtejsze kawiarnie serwują przepyszne słodycze, a wieża Eiffela, choć oklepana, po tylu latach wciąż robi wrażenie. A zatańczyć tango po zmroku na brzegu Sekwany… mmm, marzenie. I to wcale nie takie trudne do spełnienia!

 7. Odpowiedz

  Magia Słowa

  11 czerwca 2016

  Zgłaszam się.
  Polubiłam fp jako Angelika Ślusarczyk
  Dlaczego warto odwiedzić Paryż? Ze względu na przepiękne miejsca, zabytki oraz parki, po których uwielbiam spacerować! 🙂

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Bądź tak po prostu – Ewelina Dobosz

Everdell 

Odrodzona jako czarny charakter w grze Otome ♥ TOMY #08 – #09

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły