„Wydrukuj swoje wspomnienia z facebooka, instagrama i zamieść je w podręcznym mini fotoAlbumie. Teraz zdjęcia z urodzin, wakacji, wesela możesz mieć w jednym miejscu” tak swój nowy produkt, fotoalbum mini, reklamuje firma Fotobum.

Tuż przed wakacyjnym wyjazdem dotarł mój (prawie) kwadratowy, malutki fotoalbum.

Przy dzisiejszych możliwościach i ogromnej powodzi elektroniki większość zdjęć przyzwyczailiśmy się trzymać na dyskach komputerów lub telefonów. Wiele razy słyszałam płacz znajomych, którym do komputera wkradł się jakiś wirus i stracili wszystkie dane – w tym uwiecznione na zdjęciach, cudowne wspomnienia. Dlatego sama od czasu do czasu staram się drukować zdjęcia i jak za dawnych czasów trzymam je w formie papierowej (w ramkach, w albumach). Ponieważ jednak nie dysponuję nieograniczoną ilością wolnego miejsca, taki mini album jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Jak zaprojektować swój własny album?

Firma Fotobum postawiła na dość nowoczesne rozwiązania. By stworzyć swój własny album, zdjęcia można wgrywać zarówno z komputera, jak i z telefonu. Nie trzeba również mieć ich na dysku. Gdy wybierzemy taką opcję, można je zgrać na przykład bezpośrednio z instagramowego profilu. To czego mi osobiście zabrakło jako wiernej użytkowniczce Appla to możliwość zgrywania z Icloud, ale jak wiadomo, nie można mieć wszystkiego.

Mimo jednak takich przyjemnych, nowatorskich rozwiązań twórca kreatora nie przewidział możliwości ustawiania zdjęć w wybranej przez siebie kolejności. Możliwe, że wystarczy je nazwać: 01, 02, 03 i tak dalej, ja jednak o tym nie pomyślałam (nie znalazłam żadnej informacji) i moje zdjęcia ułożone są według pomysłu osoby drukującej.

Kolejnym małym minusem jest brak możliwości zaprojektowania własnej okładki. Jej grafika jest całkiem przyjemna (taka owocowa), ale myślę, że jednak lepiej byłoby móc zrobić spersonalizowaną.

Kiedy już załadowaliśmy zdjęcia i zamówiliśmy nasz album, wystarczy tylko czekać. Przesyłka dotarła do mnie naprawdę szybciutko. Jestem bardzo zadowolona z jakości albumu.

Fotoalbum mini, ale zadowolenie ogromne

Dzięki fotoalbumowi mini zdjęcia dziewczynek mam cały czas pod ręką i z tego powodu jestem naprawdę bardzo zadowolona. Mogę zerknąć za każdym razem, kiedy za nimi zatęsknię, porozczulać się nad tym, jakie kiedyś były malutkie, powspominać. Cudowne chwile, wspomnienia – wszystko to zamknięte w formacie 10×11 centymetrów.

Plusy:

– album jest malutki, nie zajmuje na półce miejsca, którego i tak wiecznie nam brakuje

– bardzo dobra jakość wydania

– fajne naklejki w pakiecie

Minusy:

– brak możliwości spersonalizowania okładki

– mało intuicyjna edycja zdjęć (najlepiej rzeczywiście wrzucać już takie wycięte przez Instagram)

Dziękuję!

Album zamówisz tutaj: fotoalbum mini z 10% zniżką

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

4 komentarze

 1. Odpowiedz

  TheEjdzita49

  10 września 2017

  Bardzo fajny pomysł na prezent! Może kiedyś skorzystam 🙂
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie 🙂
  http://os-meus-libros.blogspot.com/

 2. Odpowiedz

  Laura

  10 września 2017

  Zrobie komus bliskiemu taką pamiątkę . Fajny format 🙂

 3. Odpowiedz

  super dzieciaczki

  10 września 2017

  Taki mini album to fajna pamiątka dla dzieci na koniec szkoły.

 4. Odpowiedz

  Monika

  10 września 2017

  Świetny pomysł. Mi jednak najbardziej podobają się pełnowymiarowe fotoalbumy 🙂
  Pozdrawiam
  http://www.monabyfashion.com/

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Mara Dyer: Przemiana – Hodkin Michelle

W krainie legend – gra na spostrzegawczość

Marriage Toxin ♥ TOMY #01 – #02

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły