Chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Świetnie trafiłaś!

Date
sie, 05, 2022

Chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak do tego się zabrać? Świetnie trafiłaś!

Gdy rozmawiamy ze sobą w towarzystwie, to sporo osób narzeka na swoją figurę. Gdyby osoby te tyle się ruszały i zdrowo odżywiały, co narzekają, to już dawno pozbyłyby się nadmiaru kilogramów. Co jak co, ale tego akurat jesteśmy pewni i to w stu procentach. Najczęściej problem mają kobiety, który uważają, że nie mają na tyle czasu, aby gotować dietetycznie dla siebie i trzymać dietę, a później jeszcze poświęcać czas, aby gotować dla swojego męża oraz rodziny. Okazuje się, że to nie jest wcale konieczne. Jak to? O tym już za chwilkę.

Miej więcej czasu dla siebie

Czy wiesz, że podczas odchudzania i trzymania diety, możesz mieć więcej czasu dla siebie? Nie jest wcale konieczne przesiadywanie i gotowanie w kuchni całymi dniami. Te czasy już dawno się skończyły. Obecnie sporo osób stawia na gotowe posiłki, a więc na catering dietetyczny. Wcale na to nie dziwi.

Stawiając na Fit King Warszawa, nie musimy się absolutnie niczym martwić. Tak naprawdę z samego rana dostawca dostarcza nam cztery, czy też pięć posiłków i naszym zadaniem jest je jedynie odebrać spod samych drzwi, zapoznać się z dzisiejszym menu i ewentualnie podgrzać później potrawy, które się je na ciepło. Jest to już cała filozofia. Absolutnie nic więcej nie musimy robić. 

Dzięki trendycatering.pl nie tylko jemy zdrowo, ale także zbliżamy się każdego dnia do postawionego sobie celu, a na dodatek jesteśmy w stanie zaoszczędzić w ciągu dnia naprawdę sporo czasu. Nawet nie wyobrażamy sobie, jak dużo czasu spędzałyśmy dotychczas w kuchni. Pora z tym zakończyć. 

Wolny czas na aktywność fizyczną

Gdy przekonamy się na własnej skórze o tym, jak dużo czasu wolnego nam pozostanie, to możemy także znaleźć nieco czasu na aktywność fizyczną. Wiadomo, że gdy jesteśmy aktywni i regularnie uprawiamy sport lub sporty, to szybciej osiągniemy zamierzony efekt. Tego możemy być pewni i to w stu procentach. 

Oczywiście do aktywności fizycznej nie powinniśmy się zmuszać w żadnym wypadku. Sport wybrany przez nas powinien nam sprawiać radość. Gdy nie lubimy biegać, to nie biegajmy. Po prostu postawmy na innego rodzaju aktywność fizyczną. Możliwości jest naprawdę dużo. Między innymi możemy pójść na siłownię, pływać, grać w tenisa, grać w siatkówkę, czy też chodzić po pięknych polskich górach. 

Każdy z nas lubi coś innego. Nie należy zatem nikomu narzucać swojego zdania. Byłoby to nieetyczne i tak naprawdę u danej osoby nie przyniosłoby oczekiwanego skutku. Polecamy, aby każda zainteresowana osoba zapoznała się z możliwościami i wybrała dla siebie idealną dyscyplinę sportową. Warto także zapoznać się z teoretycznymi poradami dotyczącymi nie tylko zdrowego odżywiania, ale także aktywności fizycznej. Gdzie takowe znajdziemy? Takowe na pewno znajdziemy tutaj https://www.fitbootcamp.pl/. Pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkim miłej lektury oraz osiągania zamierzonych celów. Wytyczajmy sobie w pierwszej kolejności małe cele, a później coraz większe. Dzięki temu nie zabraknie nam motywacji. 

Wpis gościnny, sponsorowany.

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Zostaw mi swój link w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

12 komentarzy

 1. Odpowiedz

  Katarzyna Krasoń

  20 sierpnia 2022

  Cóż, ja mieszkam na takim pipidowie, że catering do mnie nie dojdzie, ale to super opcja dla tych, którzy mieszkają w mieście 🙂

 2. Odpowiedz

  Agnieszka D.

  10 sierpnia 2022

  Bycie fit bywa trudne, wymaga poświęcenia, ale warto dla zdrowia. Przede wszystkim ruch i konsekwencja.

 3. Odpowiedz

  Ala

  9 sierpnia 2022

  Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna są bardzo ważne, jeśli chcemy zrzucić parę kilogramów. Ja akurat na swoją wagę nie narzekam, jest w normie. 😉

 4. Odpowiedz

  Martyna K

  9 sierpnia 2022

  Nie zaszkodzi wiedzieć więcej na ten temat. Ważne, by robić to z głową.

 5. Odpowiedz

  Zołza z kitką

  6 sierpnia 2022

  O ile wyniki wszystkich badań są ok – myślę, że najbardziej skuteczną metodą na schudniecie jest aktywność fizyczna i ujemny bilans kaloyczny 😉

 6. Odpowiedz

  Monika Flok

  5 sierpnia 2022

  Małe cele to podstawa, ciesza jak sie je uzyska i ma cie chęci na dalsza walkę

 7. Odpowiedz

  Kruszynka

  4 sierpnia 2022

  W tym zabieganym świecie oszczędność czasu zawsze jest cenna.

 8. Odpowiedz

  Sisters92

  4 sierpnia 2022

  Zdrowe żywienie i aktywność fizyczna, ale przede wszystkim samozaparcie są bardzo ważne.

 9. Odpowiedz

  Recenzje Kiti

  4 sierpnia 2022

  Nie od razu Rzym zbudowano, Małymi kroczkami, byle do przodu 😀

 10. Odpowiedz

  Pojedztam

  4 sierpnia 2022

  Niewątpliwie warto jest zacząć od wyznaczania sobie małych celów.

 11. Odpowiedz

  Paula

  4 sierpnia 2022

  Przydałoby się zrzucić kilka kilogramów, więc wskazówki super 😉

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Do trzech razy śmierć – Jenny Blackhurst

W krainie legend – gra na spostrzegawczość

Odrodzona jako czarny charakter w grze Otome ♥ TOMY #08 – #09

Moje szczęśliwe małżeństwo

Najpopularniejsze Artykuły