Bajeczka z modelem / My Little Pony

Date
paź, 28, 2017

Niedawno, nakładem wydawnictwa Egmont, ukazały się dwie książeczki z serii „My Little Pony” z modelami kucyków i kartonowym domkiem do pokolorowania i złożenia. Jak prezentują się w środku i o czym opowiadają historyjki?

Pierwsza z książeczek nosi tytuł „Wielka tajemnica Pinkie Pie”. W środku możemy znaleźć figurkę Pinkie Pie oraz kartonowy model Cukrowego Kącika do samodzielnego złożenia. Pinkie Pie jako jedna z pierwszych dowiaduje się, że Shining Armor i księżniczka Cadance będą mieli źrebaczka. W końcu kto inny mógłby wykonać dla nich specjalne, bardzo słodkie zamówienie. Kiedy jednak okazuje się, że jest to tajemnica, której nie może zdradzić nikomu innemu, Pinkie Pie jest załamana. Nie wie, czy uda jej się zachować tylko dla siebie tak ogromny i zarazem cudowny sekret.

Druga książeczka została zatytułowana „Pora na czas”, zawiera figurkę Twilight Sparkle i kartonowy model Biblioteki Złotego Dębu. Tym razem zamartwiającą się brakiem czasu Twilight Sparkle odwiedza jej własna wersja z przyszłości, ale ponieważ Twilight Sparkle z teraźniejszości zadawała za dużo pytań, przyszła wersja nie zdążyła jej wyjaśnić, po co właściwie przybyła. Kucyki są gotowe na wszystko, by tylko zapobiec ewentualnym złym wydarzeniom.

Tak prezentują się złożone domki


Trochę głupio, że po wyjęciu figurki kucyka zostaje dziura. Można to było rozwiązać w jakiś inny, bardziej estetyczny sposób. Poza tym jednak wydanie trzyma poziom i na pewno każda mała dziewczynka (a pewnie i wiele dużych) będzie zadowolonych ze swojej książeczki. Domki składają się prosto i bez problemów, a figurki kucyków są dobrej jakości. Historyjki zawarte w książeczkach są w typowym dla „My Little Pony”, przyjaznym klimacie i jak zawsze wiele się w nich dzieje.

22835541_1724305324281130_317884273_n
22854804_1724305327614463_1452944196_n
22883226_1724305320947797_884759396_n

Bajeczki z modelem” polecam wszystkim wielbicielkom serii „My Little Pony”. Tak wydane książeczki z pewnością umilą dzień nie jednej małej dziewczynce, a figurką kucyka będzie mogła bawić się przez długi czas. Nawet kiedy już na pamięć będzie znała wszystkie kucykowe historie.

O My Little Pony słów kilka

Pomysł jest prosty: sześć zaprzyjaźnionych kucyków, które są wobec siebie życzliwe, lojalne, szczere i szczodre. Dzięki radosnemu nastawieniu oraz magicznym zdolnościom kucyki szybko zyskały całą rzeszę fanów na całym świecie — w każdym wieku, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Dlaczego? Ponieważ w świecie My Little Pony przyjaźń to magia!

Egm_polska_logo_bw_pos_RGB300

Dziękuję!

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Nie zapomnij zostawić swojego linka w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

2 komentarze

 1. Odpowiedz

  Tea

  29 października 2017

  Dla fanki kucyków, na pewno bardzo fajny pomysł 😉 Ja już jestem na to za stara niestety ;D

  Pozdrawiam 😉

  • Odpowiedz

   Vicky

   29 października 2017

   Ja mam w domu dwie małe fanki 🙂

Leave a comment

Najnowsze Patronaty


 • Fragile Heart
 • Wiedźmy Kijowa

Najpopularniejsze Opowiadania


 • Black & White

  Black & White

  Nastały ciężkie czasy. Z powodu globalnego ochłodzenia, które rozpoczęło się około 2030 roku ludzie zaczęli głodować. Na Ziemi wyczerpało się większość źródeł energii. W 2045 …Czytaj dalej »
 • Córka Demona

  Córka Demona

  Gabriela nie bawiła się dobrze. Wieczór okazał się kompletną porażką. Jarek z którym tutaj przyszła pewnie teraz wymiotował gdzieś w kącie. Czemu właściwie się z …Czytaj dalej »
 • Jak w Bajce

  Jak w Bajce

  Stałam przed budynkiem mojej nowej szkoły. Był środek marca, a ja dopiero teraz miałam zacząć drugi semestr. Liceum imienia świętego Franciszka samo w sobie nie …Czytaj dalej »
 • Kropla Łez

  Kropla Łez

  Siedziałam skulona na podłodze, w rogu pokoju. Plecami opierałam się o zimną ścianę. Czułam się tak cholernie samotna, jak nigdy dotąd. Przez całe swoje życie …Czytaj dalej »
 • Muzyka Duszy

  Muzyka Duszy

  Królestwo Hanaji Dannae wtuliła twarz w dłonie cicho łkając. Złote włosy, które sięgały jej niemal bioder, falistą kaskadą opadały teraz na skuloną postać, niczym kurtyna …Czytaj dalej »
 • Deja Vu

  Deja Vu

  Rozdział I Czuł jej strach. Wiedział, że to jego się bała. Dobrze. Tak właśnie powinno być. Siedziała na otomanie, w białej, sięgającej ziemi, koszuli nocnej. …Czytaj dalej »
 • Akademia

  Akademia

  Nie miałam ochoty tu być. Nigdy nie chciałam znaleźć się w tej szkole, ale mój ojciec miał na ten temat inne zdanie. Akademia wojskowa, według …Czytaj dalej »