Masza i Niedźwiedź: Wielkie pranie

Date
cze, 24, 2015

2728192_75921126_masza-i-niedzwiedz-wielkie-pranie_250x360_FFFFFF_scl„Wielkie pranie” to kolejna książeczka z cyklu „Masza i Niedźwiedź”, które ukazują się nakładem wydawnictwa Egmont. Tym razem jest to wersja „koloruj, czytaj, naklejaj” dzięki której dziecko, oprócz poznania historyjki, może również wykazać się manualnie.

Masza, jak każda mała dziewczynka, uwielbia się brudzić. Tym razem jednak porządny Niedźwiedź nie potrafił tego znieść. Za każdym razem zmuszał swoją małą przyjaciółkę do kąpieli, szyjąc jej nowe, różnokolorowe ubranka, którymi dziewczynka była zachwycona. Jak skończyła się ta historia dla małego, rozbawionego brudasa?

Przygody Maszy i Niedźwiedzia są ciekawe, wciągające i pełne humoru. Tak było i tym razem. Książeczki z ich historiami są dokładnym odzwierciedleniem animowanej wieczorynki. To taki miły dodatek dla wielbicieli animacji. Dzięki tym wydaniom „Maszę” mogą mieć zawsze przy sobie.

Tym razem bajka nie ma twardej, ładnej oprawy. Mimo że zawiera w sobie kompletny „odcinek”, to pomyślana została bardziej jako kolorowanka lub wyklejanka niż książeczka dla dzieci (opcja jest „do wyboru” ponieważ czarno-białe elementy pokrywają się pod względem ilości z naklejkami). W ten sposób powstał swojego rodzaju, delikatny misz-masz, ale również dzięki temu wydanie jest znacznie tańsze.

„Masza i Niedźwiedź” to seria cudownych opowieści, które powinny przypaść do gustu każdemu, psotnemu maluchowi (jak również jego rodzicom). Książeczkę „Wielkie pranie” serdecznie polecam – nie sposób zajrzeć do niej i się nie uśmiechnąć! Naklejki również spełniają swoje zadanie – bo czy istnieje dziecko, które nie lubiłoby wyklejać i kolorować?

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję wydawnictwu Egmont

egmont

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Nie zapomnij zostawić swojego linka w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

Leave a comment

Ostatnie Recenzje

Bałtyk, przewodnik dla dużych i małych

Dobble

Kasane ♥ TOMY #05 – #07

Not Cinderella’s Type

Najpopularniejsze Opowiadania


 • Akademia

  Akademia

  Nie miałam ochoty tu być. Nigdy nie chciałam znaleźć się w tej szkole, ale mój ojciec miał na ten temat inne zdanie. Akademia wojskowa, według …Czytaj dalej »
 • Broken Visions

  Broken Visions

  Zbliżała się wiosna, czas kwitnących wiśni, ale w tym roku było wyjątkowo chłodno i deszczowo. Sayuri odnosiła wrażenie, że to najgorszy dzień jej życia. Właściwie, …Czytaj dalej »
 • Córka Demona

  Córka Demona

  Gabriela nie bawiła się dobrze. Wieczór okazał się kompletną porażką. Jarek z którym tutaj przyszła pewnie teraz wymiotował gdzieś w kącie. Czemu właściwie się z …Czytaj dalej »
 • Muzyka Duszy

  Muzyka Duszy

  Królestwo Hanaji Dannae wtuliła twarz w dłonie cicho łkając. Złote włosy, które sięgały jej niemal bioder, falistą kaskadą opadały teraz na skuloną postać, niczym kurtyna …Czytaj dalej »
 • Pieśń Księżyca

  Pieśń Księżyca

  Na niebie jasno świeciło słońce. Nie zasnuwały go żadne chmury, dzięki czemu widać było aż pięć z siedmiu księżyców Dareshi. Niewielu śmiałków zapuszczało się tak …Czytaj dalej »
 • Jak w Bajce

  Jak w Bajce

  Stałam przed budynkiem mojej nowej szkoły. Był środek marca, a ja dopiero teraz miałam zacząć drugi semestr. Liceum imienia świętego Franciszka samo w sobie nie …Czytaj dalej »
 • Kropla Łez

  Kropla Łez

  Siedziałam skulona na podłodze, w rogu pokoju. Plecami opierałam się o zimną ścianę. Czułam się tak cholernie samotna, jak nigdy dotąd. Przez całe swoje życie …Czytaj dalej »