Kwiaty z papieru

Date
lut, 22, 2016

Papierowe kwiaty kojarzą się nam przede wszystkim z bibułką, wystarczy jednak odrobina wyobraźni i można zrobić je dosłownie ze wszystkiego. Tak prezentują się kwiaty wykonane z… gazety i starych map.

Map flowers1miye-eu

Mapy wykonane są z całkiem dobrego jakościowo papieru – cienkiego i nieco śliskiego, ale wyjątkowo mocnego.

Map flowers2miye-eu

Strona z indeksem również nadaje się do wykorzystania – wówczas kwiat zamiast kolorowy stanie się czarnobiały. Do zrobienia takich właśnie kwiatów można użyć również gazety.

mapflowersmiye-eu

Do stworzenia urokliwego bukietu wystarczą bambusowe patyczki i odrobina kleju. Przypominają nieco dziecięce wiatraczki.

mapflowerswazonmiye-eu

Nieco ciastoliny lub innego tworzywa o podobnych właściwościach, kawałek mapy do wypełnienia słoiczka i już jest ładnie stylizowany wazonik.

Tutorial

tutorialkwiatyzpapieru

Vicky

Trochę nieśmiała, zawsze odrobinę rozkojarzona i najczęściej w czymś głęboko zaczytana. Kocha fantastykę i kulturę Japonii. Z zamiłowaniem tworzy opowiadania i irytuje otaczających ją ludzi. Oprócz bloga (przez zupełny przypadek) prowadzi portale PapieroweMotyle, DuzeKa oraz Secretum. Ps. Nie zapomnij zostawić swojego linka w komentarzu, żebym również mogła odwiedzić Twoją stronę!

1 Comment

 1. Odpowiedz

  Karolina Kosek

  8 lutego 2021

  zawsze kiedy patrzę na takie prace, zazdroszczę ponieważ totalnie nie mam ani talentu ani zacięcia i cierpliwości. Pomysł genialny w swojej prostocie i wygląda przepięknie <3

Leave a comment

Najnowsze Patronaty


 • Wiedzmy-Kijowa
 • lonely-heart
 • nastepca-tronu

Ostatnie Recenzje

 • Ogromne okno